Služby

Nechte vámi strávený čas  a starosti s plněním zákonných požadavků BOZP a PO na společnosti BOZP-PO Krejčí s.r.o. neboli na vašeho bezpečáka Krejčího. Postaráme se o vaši agendu odborně a s garancemi. Nabízíme komplexní služby i plnění těch nejmenších detailů v oblasti (jako např. zpracování dokumentace, kontrola, školení, řešení pracovního úrazu, revize, doplnění bezpečnostního značení apod.). Dlouholeté zkušenosti nám umožňují poskytovat služby nejvyšší kvality, rychle, jednoduše a efektivně.

Jste investorem stavby či rekonstrukce objektu a potřebujete koordinátora BOZP na staveništi? Kontaktujte BOZP-PO Krejčí s.r.o. neboli na vašeho bezpečáka Krejčího a nechte jednání se subdodavateli a jejich kontrolu a řízení BOZP na staveništi na něm.

Potřebujete ve vaší společnosti či prostorách vyřešit ,,pouze“ revize? Kontaktujte nás, který spolupracuje s externími techniky zajišťující komplexní revizní služby. Výhodou je komplexnost služby ale především právní přehled, jaké zákonné revize musíte provádět a v jakých časových intervalech.

Veškeré činnosti zajišťujeme po celé České republice. Jsme rodinná firma, proto je náš přístup individuální, přátelský, ale především kvalitní. Naším cílem je profesionální přístup ve všech oblastech, pečlivě vedená agenda a komplexnost poskytovaných služeb tak, abyste měli minimum starostí.

Ceny jsou stanovovány individuálně a jsou závislé zejména na rozsahu a druhu klienta.